1. ÜLDTINGIMUSED

Tellija teeb tellimuse kodulehel www.exclusives.ee (juriidiline nimi CyberSafe OÜ, mis asub aadressil Aasa 1b, Peetri, Rae vald, Harjumaa).

 

2. MÜÜGITEHINGU JÕUSTUMINE

 Müügitehing jõustub peale telimuse eest saadetud arve tasumist CyberSafe OÜ arveldusarvele või sularahas tellimuse üleandmise hetkel.
 

3. MÜÜGITEHINGU HIND JA KOHALETOIMETAMISE TEENUSTASU

Exclusives by Hand e-poes olevad hinnad on eurodes.
Pärast tellimuse vormistamist Tellija poolt edastatakse Tellijale arve. Arve edastatakse Tellijale elektrooniliselt ning automaatselt, Tellija poolt ostu vormistamisel märgitud e-posti aadressile.
 
Tellitud kaupade hinnale lisandub kohale toimetamise  teenustasu ehk postikulu, mille hind sõltub tellimuse kättetoimetamise viisist.
  • Käest kätte meetod on võimalik ainult Tallinnas ja Rae vallas ning see on tasuta. CyberSafe OÜ võtab paki kättetoimetamise tingimuste kokkuleppimiseks Tellijaga ühendust ühe tööpäeva jooksul tellimuse vormistamisest.
  • SmartPosti ja Omnivaga saadame paki Teie poolt valitud pakiautomaati. Paki saate kätte postitamisest järgmisel tööpäeval. Omniva ja Smartposti pakiautomaatidesse saatmise hinnaks on 3€.

Müügitehingu eest tasumise võimalused:

  1. Tellija tasub müügitehingu koguhinna vastavalt Müüja poolt saadetud arvele, Müüja arvelduskontole LHV panka (maksekorralduse tegemisel palume kindlasti märkida “selgituse” väljale arve number)
  2. Tellija tasub müügitehingu koguhinna vastavalt Müüja poolt elektrooniliselt saadetud arvele  sularahas kaubale järele tulles.
 

4. TARNEAEG JA TRANSPORT

Kauba kohale toimetamiseks kasutatakse vastavalt Tellija valikule kas Omniva või SmartPost pakiedastusteenust. Pakk saadetakse tellimuse vormistamisel Tellija poolt valitud pakiautomaati.
Tellimus komplekteeritakse ning postitatakse 24h jooksul arvates tellimuse eest tasutud summa laekumisest Müüja arvelduskontole.
Müüjaga kokkuleppel on Tellijal võimalik ka ise tellimusele järele tulla (asukoht Peetri alevik, Rae vald, Harjumaa), sel juhul tellimusele saatmiskulu ei lisandu. Kui tellimus on Müüja poolt komplekteeritud, saadame Tellijale e-kirja ning lepime pakile järele tulemise ajas kokku.
 

5. TELLIJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA

Tellijal on õigus siilike.eu e-poes sõlmitud müügitehingust taganeda 14 päeva alates paki saamise päevast. KUI TELLIJA SOOVIB KAUPA TAGASTADA, ON TA KOHUSTATUD SELLEST EELNEVALT MÜÜJAT TEAVITAMA. Tellija poolt tagastatav toode peab tagastamisel olema samas olukorras ning komplektsuses kui paki kätte saamise hetkel. Toote tagastuse korral maksab Müüja Tellijale toote ostusumma tagasi esimesel võimalusel, hiljemalt 48 tunni jooksul, alates tagastatud toote kättesaamisest.
 
Tagastamine Omniva vahendusel
Tellides paki Omniva pakiautomaati, on Tellija telefonile saabunud SMS kirjas ka paki tagastuskood, mida kasutades saab Tellija paki tagastada Müüja kulul. Tellija poolt tasutud paki kohale toimetamise teenustasu (postikulu) kauba tagastamisel ei tagastata.
 

6. MÜÜJA ÕIGUS MÜÜGITEHINGUST TAGANEDA

Kui Tellija ei ole tasunud Tellimuse eest esitatud arvet 5 tööpäeva jooksul, on Müüjal õigus Müügitehingust taganeda ning tühistada Tellimuse, andes sellest e-maili teel Tellijale teada.

 

7. ISIKUANDMETE KAITSE

Isikuandmed, mis on Tellija poolt sisetatud Exclusives by Hand e-poe registreerimisvormil tellimuse tegemiseks, on konfidentsiaalsed ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele, välja arvatud Eesti Vabariigi seadusandluses ettenähtud juhtudel. Andmeid kasutatakse tellimuste täitmiseks ja Tellijatega suhtlemiseks.
 

8. ERITELLIMUSTE TÄITMINE

Kui Tellija soovib mõnda toodet eritellimusel, võtab ta ühendust meiliaadressil info@exclusives.ee, kus kirjeldab täpselt, millist toodet ta soovib tellida. Detailide täpsustamiseks võtab Exclusives by Hand Tellijaga ühendust, et toote lõpptulemus vastaks Tellija ootustele. Enne lõpliku tellimuse vormistamist saadab Exclusives by Hand Tellijale pildid valmis tööst, et klient saaks edastada oma täpsustavad soovid.
Tellimistööde eest tasumine toimub peale arve väljastamist kas ülekandega või sularahas toote üleandmisel.